Pozvánka na BeerFest Trenčín 2019

 

 

 

 

 

 

 

Jedno múdre príslovie hovorí: „Zábava je ako dobré pivo. Len zriedkakedy si ju užiješ sám.“ Preto sa mi zberatelia pivných suvenírov radi bavíme nie sami, ale v kruhu priateľov a známych. A aby to nebola len taká obyčajná zábava, ale i edukačná, ktorá nás čo to naučí, spojili sme svoje znalosti s tými, ktorí rozumejú vareniu piva a jeho čapovaniu. Ba čo viac, oslovili sme agentúru MPK Event, s.r.o., ktorá v Trenčíne organizuje už druhý ročník podujatia BeerFest a v rámci tohto pivného festivalu prinášame sprievodnú akciu v podobe dvojdňovej mimoriadnej pivnej burzy, spojenej s výstavou pivných suvenírov zo Slovenska, histórie Slovenskej asociácie histórie pivovarníctva a nášho trenčianskeho klubu. Toto podujatie je rozhodne najvýznamnejšou udalosťou pre SAHP i každého zberateľa pivných suvenírov nielen na Slovensku v tomto roku a je nám cťou vás všetkých i v mene usporiadateľa čo najsrdečnejšie naň pozvať.

Mimoriadna pivná burza sa bude konať v dňoch 20. – 21. septembra 2019 v priestoroch Expo Center, K výstavisku 447/14, Trenčín v čase od 14.00 – 18.00 hod. Kyvadlová doprava bude zabezpečovaná z Hlavnej stanice až k výstavisku a späť.

V prípade záujmu zberateľov o rezerváciu stolov, prosím kontaktujte predsedu klubu Ota Labudu na e-mailovej adrese: labuda.oto@gmail.com. Všetkým zberateľov, ktorí nám do 10. septembra nahlásia svoj záujem zúčastniť sa pivnej burzy, dokážeme zabezpečiť bezplatný dvojdňový vstup na celú akciu! Potrebujeme len včas nahlásiť presný počet a mená! Zberatelia, ktorí si zarezervujú stôl, dostanú možnosť parkovať so svojím autom hneď vedľa haly č.5, kde sa bude burza konať a budú si môcť doniesť pivné suveníry už v utorok 17. septembra. Pre tých, ktorí zvažujú možnosť zúčastniť sa podujatia obidva dni, a nemajú ešte zabezpečené ubytovanie, vieme pomôcť. Treba sa však prihlásiť do konca augusta, aby ubytovacie kapacity boli ešte voľné!

Celá akcia BeerFest-u začína 20. septembra o 14.00 hod. a trvá až pokým budú ľudia, hudba bude hrať až do rána. Podujatie pokračuje ďalší deň 21. septembra od 9 hod. a končí s odchodom posledného návštevníka.

Čo sa týka bezpečnosti a zabezpečenia priestoru burzy proti odcudzeniu pivných suvenírov, priestor bude po dobu našej neprítomnosti, keď hala č.5 bude zatvorená, monitorovaný a pri vstupe bude stáť bodyguard. Odporúčame však cenné suveníry odniesť do auta, pretože usporiadateľ ani trenčiansky klub nebude zodpovedať za prípadné krádeže a poškodenia!

Ak budete mať akékoľvek otázky alebo vyššie uvedené informácie pre vás neboli postačujúce, kontaktujte ma telefonicky na telefónnom čísle 0905 784 267 alebo e-mailom na p.sramka@gmail.com.

V prípade, ak sa chcete aktívne zapojiť do prípravy mimoriadnej pivnej burzy, výstavy alebo chcete v rámci edukácie predniesť pár slov ohľadom varenia piva na Slovensku a v trenčianskom kraji, radi tento zámer privítame.