IV. STRETNUTIE BCWC

 

10. – 13. OKTÓBRA 2019  

 

 

LA PLATA, ARGENTÍNA 

Organizátori v najnovšom reporte oznamujú, že po celý minulý rok intenzívne pracovali na tom, aby bolo pripravené všetko potrebné na októbrové zhromaždenie.

Podujatie má plnú podporu od miestneho zastupiteľstva, senátorov a poslancov provincie.

Každý registrovaný účastník dostane tašku s darčekmi od sponzorov podujatia: pamätný list, pamätné poháre, fľaše (špeciálne vydanie), podpivníky, etikety, korunky atď.

Ubytovanie:

HOTEL CORREGIDOR: (4-hviezdičkový). Je to hlavný hotel IV. BCWC,

miesto pre záverečný banket a miesto kde sa budú konať  návštevy a obchodovania typu  "izba na izbe" . Vzdialenosť od "Pasaje Dardo Rocha" je 150 metrov.

Cena za noc: dvojlôžková izba:  75  USD + daň (21%). Daň je zahraničným hosťom pri odchode po predložení cestovného pasu vrátiteľná.

Uvedená cena zahŕňa aj raňajky formou bufetu, využívanie telocvične a internetovú službu.

E-mailová adresa pre rezervácie: reservas@hotelcorregidor.com.ar.  Adresa: Calle 6 No. 1206

Webová stránka: www.hotelcorregidor.com.ar

DAYS INN, HOTEL & SUITES LA PLATA: (3 hviezdičky)

Pre tých, ktorí nechcú predplatiť ubytovanie z akéhokoľvek dôvodu v hlavnom hoteli CORREGIDOR, máme prvú alternatívu, čo je tento krásny hotel otvorený pred rokom patriaci do prestížnej skupiny medzinárodných hotelov "Days Inn".  Vzdialenosť od "Pasaje Dardo Rocha" je 150 metrov.

Cena za noc: dvojlôžková izba: USD 70 + daň (21%). Trojlôžková izba: 100 USD + daň. Vrátane raňajok. Hostia, ktorí platia za svoj pobyt s kreditnou kartou vydanou v cudzej krajine a majú pas, sú oslobodení od platenia dane (21%).

Jediný spôsob ako získať zvýhodnenú cenu je rezervácia cez e-mailovú adresu:

reservas@daysinnlaplata.com.ar, adresa: Calle 51 medzi 5 a 6. Webová stránka: www.daysinnlaplata.com.ar

INTERNATIONAL HOTEL: (5 hviezdičiek). Ide o špičkový, luxusný medzinárodný hotel a ponúkame ho len ako alternatívu pre tých, ktorí chcú diferencovanú službu.

Tento hotel vlastní Lekársky dôchodkový fond P.Bs.As, spravovaný medzinárodnou spoločnosťou AADESA Hotels, je už kompletne dokončený ale ešte nie je otvorený. Ešte prebiehajú rokovania s hotelovým reťazcom, ktorý sa chystajú spustiť, v prvej polovici roka 2019.

Vzdialenosť od "Pasaje Dardo Rocha" je 400 m. Hoci ešte nefunguje, urobili sme špeciálnu sadzbu.

Cena za noc: 145 USD + daň (21%) za izbu Superior a izby typu Deluxe. Pokiaľ ide o apartmány, sadzba by bola 175 USD + daň.

Adresa: Calle 51 medzi 9 a 10, La Plata

V marci bude otvorený ďalší 3-hviezdičkový hotel. Cena je 75 USD za dvojlôžkovú izbu (prípadne  menej), za ubytovanie na jednu noc, čo je skvelá cenu.

Organizátori upozorňujú, že organizácia NIE JE zodpovedná za hotelové rezervácie ani za ich sprostredkovanie. V  posledných dňoch si niektorí záujemcovia chceli rezervovať ubytovanie cez ubytovacie portály a hotely im nemohli vyhovieť. Preto organizátori upozorňujú, že by ste mali komunikovať priamo s hotelmi cez kontaktné adresy uvedené v minulých reportoch!

Výlety po meste: zabezpečené prehliadky mesta  v dvojposchodovom autobuse. Pre registrovaných účastníkov zadarmo. Zadarmo bude aj návšteva múzea automobilov.
Stoly: K dispozícii bude 400 stolov s obrusmi o rozmere 3 x 1 meter.

Doprava: v spolupráci s dopravnou spoločnosťou je zabezpečená doprava, ktorá bude 24 h denne voziť návštevníkov z/na obe argentínske letiská (medzinárodné a domáce) do/z La Plata hotelov. Veľmi dobrá cena okolo 45 USD (ešte nie je finálna). Odporúča sa rezervácia cez web.
Burza: bude zabezpečená ochrana zo strany polície a súkromnej bezpečnostnej služby, aby sa návštevníci cítili bezpečne aj v noci, po zatváracích hodinách burzy.

Jedlo: registrovaní účastníci majú v cene nočnú recepciu 10. októbra, spojenú so spoločenskými súťažami a diskotékou, a v poslednú  noc 13. októbra sa uskutoční banket v Cerregidor hoteli, spojený s odovzdávaním ocenení, odovzdaním veľkého kľúča tureckému klubu, a oznámením ďalšieho stretnutia BCWC v budúcnosti. Atď. Taktiež na poschodí, kde bude prebiehať burza, budú samoobslužné pulty a pravdepodobne aj pivo zdarma. (ešte sa dohaduje s hlavnými sponzormi). 
Valné  zhromaždenie: uskutoční sa 12. septembra v samostatnej miestnosti na poschodí, kde bude aj burza, s desiatou a nápojmi. Okolo 14:00 hod.

Vstupné na burzu: počas prvých dvoch dní (piatok 11. a sobota 12.) bude povolené výhradne zaregistrovaným účastníkom. Tak ako vždy počas BCCA „žiadna visačka, žiadna zábava“. V nedeľu bude otvorené pre verejnosť, ktorá zaplatí veľmi lacné vstupné.

Poplatky: hneď po dokončení webovej stránky (približne za 20 dní) bude možná predbežná registrácia s nasledovnými cenami: od januára 2019 do 30. mája: 100 USD, od 1. júna do 30. augusta 120 USD, a po tomto dátume od septembra až do času konania burzy: 130 USD. Možnosti platby budú zverejnené na stránke.

Dôležité: organizátorom neboli poskytnuté žiadne financie od sponzorov ani od vlády. Nie je to zvyčajné, a súčasná situácia v Argentíne tomu ani nenapomáha. Napriek tomu sme všetko pokryli.
Organizátori: koordinátori akcie sú: ja, traja pomocní koordinátori: Sergio García Reynaud, Cristian De Antoni, and Alfredo Aprea; všetci hovoríme španielsky aj anglicky, 15 osôb z miestneho klubu, ďalší 8 z národného COLCER klubu a ďalší 5 z URUCER (uruguajský klub). Prirodzene, každý z nich má inú zodpovednosť. Budú aj ďalšie akcie, o ktorých budeme informovať v blízkej budúcnosti na webe.

Čoskoro bude k dispozícii webová stránka, na ktorej budú všetky informácie o podujatí a môžete vyplniť registračný formulár.

 

Na stretnutie sa teší Juan Carlos De Marco.