SABH



Collectors Meeting

 
28.01.2023 PRAHA KSPS - KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8, Burešova 1661/2, Praha 8, 09,00 - 12,30
 
04.02.2023 KOŠICE - pivovar Golem, Dominikánské námestie 15, KOŠICE, 07,30 - 12,00
HRADEC KRÁLOVÉ - restaurace U Švagerků, Všehrdova 6, HRADEC KRÁLOVÉ, 07,00 - 11,00
11.02.2023 OLOMOUC - Dúm detí a mládeže , Tř.17.listopadu , Olomouc, 08,00 - 11,00
18.02.2023 TÁBOR - restaurace Na Brusírně, Údolní 3015, TÁBOR, 08,30 - 11,30
 
04.03.2023 BRNO - Kongresový sál ombudsmana, Údolní 39, BRNO, 08,00 - 11,00
11.03.2023 MARTIN - penzión Čierna pani, Kuzmányho 24, MARTIN, 08,00 - 14,00
PÍSEK - Centrum kultury města Písku, Centrum kultury města Písku, PÍSEK, 07,30 - 11,00
25.03.2023 PARDUBICE - restaurace Imperiál, nám. Legií 500, PARDUBICE, 07,00 - 11,00
25.03.2023 TRENČÍN - Posádkový klub Trenčín, Hviezdoslavova 16, TRENČÍN, 08,00 - 12,00
25.03.2023 KLADNO - restaurace Slovanka, Unhošťská 339, KLADNO, 09,00 - 12,00
 
15.04.2023 TURNOV - hasičárna, Daliměřice, 08,00 - 12,00
22.04.2023 PRAHA KSK - KD Barikádníků, Saratovská 20, PRAHA KSK, 07,30 - 11,30
28.04.2023 BRATISLAVA - DK Bratislava pivovar Brewer, BRATISLAVA, 16,00 - 22,00
29.04.2023 BRATISLAVA - DK Bratislava pivovar Brewer, BRATISLAVA, 08,00 - 13,00
 
06.05.2023 OSTRAVA - Dům kultury Akord, 2. patro, Nám. SNP 2012/1, Ostrava–Zábřeh, 08,00 - 14,00
20.05.2023 ROŽŃAVA - Základná škola Juh, Zakarpadská 28, ROŽŃAVA, 08,00 - 13,00
JIRKOV - hasičárna, Kostelní ulice, JIRKOV, 00,00 - 12,00
 
03.06.2023 HRADEC KRÁLOVÉ - restaurace U Švagerků, Všehrdova 6, HRADEC KRÁLOVÉ, 07,00 - 11,00
10.06.2023 BANSKÁ BYSTRICA - budova Slovenského misijného hnutia, Skuteckého 4, BANSKÁ BYSTRICA, 08,00 - 12,00
ÚSTÍ NAD LABEM - Dům kultury, Velká Hradební 19, ÚSTÍ NAD LABEM, 09,00 - 12,00
17.06.2023 PRAHA - KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10, 07,30 - 11,30
24.06.2023 BRNO - Kongresový sál ombudsmana, Údolní 39, BRNO, 08,00 - 11,00
 
01.07.2023 ŽILINA - Kúsok šťastia & Flámmovňa, Vysokoškolákov 8, ŽILINA, 07,30 - 12,00
22.07.2023 REVÚCA - hotel Mamut, Moyzesova 20/30, POPRAD, 08,00 - 12,00
 
05.08.2023 ČESKÁ TŘEBOVÁ - Kulturní centrum , Nádražní 397, Česká Třebová, 09,00 - 12,00
12.08.2023 PŘEROV - minipivovar Parník, Tovární 6, PŘEROV, 08,00 - 10,30
19.08.2023 NITRA - Dom Matice Slovenskej, Dolnočermánska 737, NITRA, 08,00 - 12,00
26.08.2023 HRADEC KRÁLOVÉ - restaurace U Švagerků, Všehrdova 6, HRADEC KRÁLOVÉ, 07,00 - 11,00
 
02.09.2023 PRAHA KSPS - KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8, Burešova 1661/2, Praha 8, 09,00 - 12,30
09.09.2023 NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - restaurant & pub El Paso, Weiseho 11, NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, 08,00 - 11,00
TÁBOR - restaurace Na Brusírně, Údolní 3015, TÁBOR, 08,30 - 11,30
23.09.2023 PARDUBICE - restaurace Imperiál, nám. Legií 500, PARDUBICE, 07,00 - 12,00
30.09.2023 MARTIN - penzión Čierna pani, Kuzmányho 24, MARTIN, 08,00 - 14,00
NOVÁ PAKA - Hasičárna, Nová Paka, 07,30 - 12,00
 
14.10.2023 PRAHA KSK - KD Barikádníků, Saratovská 20, PRAHA, 07,30 - 11,30
 
04.11.2023 OLOMOUC - Dúm detí a mládeže , Tř.17.listopadu , Olomouc, 08,00 - 11,00
11.11.2023 JABLONICA - penzión Záhoran, ČA 36, JABLONICA, 08,00 - 11,00
KLADNO - restaurace Slovanka, Unhošťská 339, KLADNO, 09,00 - 12,00
18.11.2023 ÚSTÍ NAD LABEM - Dům kultury, Velká Hradební 19, ÚSTÍ NAD LABEM, 09,00 - 12,00
25.11.2023 OSTRAVA - Dům kultury Akord, Nám. SNP 2012/1, Ostrava-Zábřeh, 08,00 - 12,00
 
02.12.2023 BRNO - Kongresový sál ombudsmana, Údolní 39, BRNO, 08,00 - 11,00
09.12.2023 PÍSEK - Centrum kultury města Písku, Centrum kultury města Písku, PÍSEK, 07,30 - 11,00
16.12.2023 HRADEC KRÁLOVÉ - restaurace U Švagerků, Všehrdova 6, HRADEC KRÁLOVÉ, 07,00 - 11,00